Spor Salonu Çadırı

Profesyonel Çadır Sistemleri

Açıklama

Teknolojinin ilerlemesi ve her geçen gün bir yenisi hayata kazandırılan malzeme ve mekanizmalar ile, kolay kurulmaya imkan tanıyan tesisler gündeme gelmektedir.

Gerek süre, gerek ise maliyet olarak, diğerlerine göre bir çok avantaj sağlayan bu tesisler, kolay kurulmaları, hafiflikleri ve her ortama uygun hale getirilmeleri ile popüler hale gelmekte ve bir çok tesis için kullanılır olmaktadır.

Bu kolay kurulan ve daha az maliyetli tesislerin arasında spor salonları da gelmektedir. Herhangi bir yapıya ve tesise ek olarak yapılacağı gibi, tek başına da üretim ve imalat yapılmaktadır.

Özellikler

İhtiyaca göre tasarlanan bu mekanizmalar; yüzme havuzları alanı, basketbol sahası, voleybol sahası ve daha bir çok spor faaliyeti için uygun hale getirilmekte ve buna göre üretim gerçekleşmektedir.

Kullanıcılara, kısa bir süre içinde teslim edilmesi ve spor yapılacak hale gelmesi de insanları cezbeden özellikleri arasında başı çekmektedir. Her türlü; çimlendirme, ışıklandırma ve havalandırma seçenekleri ile kullanım amacına göre şekil almaktadır